O značce LOVOL

Výrobcem traktorů LOVOL (dříve s názvem Foton/Europard) je čínská firma Shandong LOVOL Heavy Industry International trading Co.,Ltd. , která je jedním z největších producentů se širokým výběrem výrobků a to od traktorů až po kamiony s nejmoderněji vybaveným výrobním závodem.

Traktory Lovol vynikají svojí všestranností a spolehlivostí a širokou možností využití a to díky svým kompaktním rozměrům a bohaté výbavě již ve standardu, což v současnosti oceňuje mnoho zákazníků z řad soukromých osob, obcí, farem, v lesnictví apod., kdy tyto traktory spolehlivě plní všechny úkoly. Základem jsou výkonné a hlavně úsporné motory Perkin, dále reverzní a synchronní volitelná převodovka 8+8, nebo 12+12 vpřed i vzad, maximální rychlostí od 30km/h (modely 25-35PS) do 40 km/hod. (modely 404 a 504 a výše), která poskytuje dostatek síly pro všechny práce.

V současné době je na náš trh dodávána již třetí generace těchto traktorů se zcela novým a moderním designem, prostornou a komfortní kabinou s ergonometricky rozmístěnými ovládacími prvky, se kterými je radost traktor ovládat.

K traktoru je spousta možností vybavení, jsme schopni jakkoli traktor upravit dle přání zákazníka a to jak pro práci v lese, tak v komunální sféře i pro práci na farmách, nebo v soukromém sektoru, takže díky těmto možnostem není ve své podstatě práce, kterou by traktor nezvládl – sekání trávy, mulčování, orba, úpravy půdy rotavátorem, nebo zakladačem trávníků, zametáním, zimní údržba a mnoho dalšího.

K traktorům nabízíme i mnoho dalšího přípojného zařízení, které najdete v další sekci naší nabídky, což z traktoru LOVOL dělá univerzálního pomocníka!!

Na traktory je možné dále namontovat přední tříbodový závěs, nebo čelní nakladač s třetí funkcí za výhodné ceny s možností dalšího přídavného zařízení.

Traktory dodáváme na trh v řadách od 25PS do 55PS a nyní připravujeme do nabídky i vyšší výkonové řady.

Na přání je možnost dodání i traktorů s ROPS, tedy pouze s ochranným rámem a stříškou bez kabiny.

Základní informace :

Typ :                              kW/k :        Hmotnost:          motor:         PTO:          kompresor:   klima :      km/h :

LOVOL TE254C                  25             1.690 kg              3 válec         540/1000       ano              ne              28

LOVOL TE354C            25,8/35           1.880 kg              4 válec         540/1000      ano              ne               30

LOVOL TB404CM G3   32,4/40           2.600 kg               4 válec         540/1000      volitelné      volitelné     40

LOVOL TB504CM G3   36,8/50           2.620 kg              4 válec         540/1000       ano              ano             40

Vzhledem k nízké hmotnosti traktorů LOVOL není nutné mít řidičské oprávnění na traktor, plně postačuje oprávnění skupiny B, což jistě ocení mnozí zákazníci, kteří přemýšlejí o koupi nového stroje.

Traktory si u nás můžete vyzkoušet i přímo v terénu a to i v sobotu, nebo neděli po předchozí domluvě!!!